16.05.2015
Обновлено: 18.05.2016
0 Дом, Дом и семья

Як вибрати кофеварку для дому?

Содержание:

Кава – це напій, без я кого мільйони українців зранку та на протязі дня не уявляють свого життя. Вдома та на роботі важко стриматись, щоб не випити чашку цього ароматного, бадьорого напою. Сьогодні для приготування кави використовують сучасні кофемашини, які суттєво скоротили час, який потрібен для того, щоб зварити напій. На ринку є достатньо багато апаратів від різних виробників, тому люди часто не знають, як вибрати кофеварку для дому і на які параметри потрібно звертати увагу?

Адже, від кофемашини буде залежати якість цього напою. Звичайні кавоварки для домашнього користування відрізняються від професійних кавових машин більш простою експлуатацією і нижчою ціною. При виборі кавового апарату, особливу увагу варто звернути на його технічні характеристики. В наш час великою популярністю користуються ріжкові та краплині кофемашини. Ви повинні знати, що кожен з цих апаратів готує різну каву. Тому вибір буде напряму залежати від ваших смакових рецепторів.

як вибрати кофеварку для дому


Купуючи машину для приготування кави, зверніть особливу увагу на її:

 • продуктивність (сюди входить потужність, об’єм ємності для кави, об’єм ємності для води),
 • спосіб заварки (крапельний чи еспресо),
 • спосіб нагріву води (проточна система чи накопичувальна),
 • матеріал (сталь чи кераміка),
 • додаткові функції (наприклад: можливість регулювати міцність кави, наявність системи автоматичного очищення, наявність дозатора для приготування різних порцій).

Кавоварка крапельного типу

Сьогодні процес приготування кави став набагато простішим. І це все завдяки появі сучасних кофеварок, які допомагають готувати цей напій в домашніх умовах за досить короткий період часу. Не знаєте досі, як вибрати кофеварку для дому або якій моделі віддати перевагу, рекомендуємо апарат крапельного типу. Цікавий той факт, що свою назву він отримав через фільтраційний метод приготування кави.

як вибрати кофеварку для дому №2

Працює кавоварка наступним чином:

 • під ємністю для води знаходиться спеціальна сіточка, в яку засипається напій,
 • далі потрібно почекати щоб вода нагрілася до необхідної температури (95 С),
 • потім по краплі вона попадає в відсік з меленою кавою,
 • а уже готовий напій через спеціальний фільтр по краплі стікає в спеціальну колбу.

Через пару хвилин Ви зможете випити свою каву. Головними перевагами цього типу кофемашин являється низька ціна та простота у використанні. Правда, в такому кавовому апараті напій виходить не такий ароматний та насичений, як в ріжковій кофемашині.

Кавоварка ріжкового типу

Також на ринку Вам можуть запропонувати еспресо-кавоварку (що в перекладі з італійського звучить як «спресований»). Завдяки спеціальній технології приготування під високим тиском, кава в кавоварці такого типу всього за декілька хвилин виходить ароматною, міцною та з пінкою.

як вибрати кофеварку для дому №3

Купуючи ріжкову машину для приготування цього ранкового напою, Ви повинні знати, що вони бувають двох видів: парові і помпові. Знаючи, як вибрати кафеварку для дому, Ви зможете з економити хороші та насолоджуватися якісною кавою на протязі всього життя. Для того, щоб приготувати каву в ріжковій кофемашині потрібно в спеціальний ріжок (холдер) засипати зерна невеликого помелу, та утрамбувати обережно їх товкачиком. Вода в парових ріжкових апаратах нагрівається до ста градусів, коли закипає, перетворюється в пар і через спеціальний відкритий клапан потрапляє на каву і там уже під тиском пропускається через нього.

Не забувайте, що якісний напій Ви отримаєте, якщо температура води не буде перевищувати 92-95 градусів. Тому, при стоградусній температурі води смак напою буде відрізнятися. До того ж, в помпових апаратах кава готується швидше. Судячи з відгуків покупців, саме помпові кавові машини являються самим оптимальним варіантом для приготування цього чудо-напою.

Загальні рекомендації по вибору

Перш ніж витрачати гроші на кавоварку, врахуйте технічні характеристики апарату, а також, додаткові функції. Головним фактором від якого залежить якість і смак приготовленої кави являється потужність кофемашини . Чим вона менша (бажано до 800 Вт) тим смачнішим та ароматнішим буде напій. Перед тим, як вибрати кафеварку для дому, також можете придбати фільтр. Тоді Ви щоранку будете насолоджуватися міцною, корисною, ароматною кавою з гіркуватим присмаком. Крім того, якість цього напою буде залежати напряму від додаткових функцій апарату.

як вибрати кофеварку для дому №4

 

Багатофункціональні сучасні машини для приготування кави, як правило, мають:

 • регулятор міцності напою,
 • систему автоматичного очищення,
 • можливість готувати декілька порцій кави одночасно,
 • дозатор для приготування різних порцій,
 • можливість заправляти апарат зерновою і меленою кавою.

На сьогоднішній день покупці віддають свою перевагу наступним моделям кавоварок:

 • «Melitta Caffeo Gourmen»,
 • «Bork C801»,
 • «Krups Espresseria Automatic EA8250»,
 • «Philips Saeco HD 8753»,
 • «Migio MG 341»,
 • «Nivona CafeRomatica 855».

Смачної кави і бадьорого настрою!

logo

Не нашли ответа на свой вопрос? - Задайте его эксперту!

* Поля, обязательные для заполнения
*