21.04.2015 1 Администрирование

Як перенести сайт на інший хостинг

Содержание:

Як перенести сайт на інший хостинг? Пропонуємо знайти відповідь на актуальне питання.

Причинами для відмови від послуг старого хостинг-провайдера можуть бути:

  • повільний хост;
  • погана технічна підтримка;
  • DDOS атаки. 

Хостинг дуже важливий для життя сайту і для його просування, тому краще відразу обирати надійний сервер.


Але, якщо ви помилились з вибором, завжди можна перенести сайт на інший хостинг. Насправді, це нескладна процедура, набагато складніша підготовка до неї.

В першу чергу варто дотримуватися послідовних дій. Вони складаються з таких етапів:

  • Зареєструватися на новому хостингу;
  • Перенести доменне ім’я сайту на новий хостинг;
  • Перенести базу даних сайту;
  • Перенести файли сайту на новий хостинг.

Для перенесення ресурсу потрібен файловий менеджер Total Commander або схожий на нього. Тепер про кожен пункт плану окремо, крім реєстрації, так як це залежить від вибраного хостинга.

Перенесення домена на інший хостинг

В першу чергу, після реєстрації нового хостинга на нього необхідно перенести вже існуючий домен. Для цього треба змінити його DNS сервер. Виконання цієї операції залежить від того, де був зареєстрований домен:

  • якщо на сайті хостингу, то в зміні DNS сервера допоможе тех. підтримка;
  • якщо на сторонньому ресурсі, потрібно зайти в панель управління доменом, відкрити розділ «Керування DNS серверами» і там змінити старі сервера на нові. 

Перенесення бази даних на інший хостинг

Це найскладніший і найвідповідальніший етап в перенесені сайту на інший хосинг. Треба бути максимально уважним, тому що, якщо щось піде не так, сайт буде відображатись неправильно, зникне інформація чи з’являться проблеми з кодуванням. Спочатку всю базу даних необхідно скопіювати на свій комп’ютер. Щоб це зробити, треба зайти в phpMyAdmin старого хостинга, вибрати свою базу даних . В нашому випадку кодування UTF 8_general_ci:

як перенести сайт на інший хостинг

Тепер переходимо на вкладку «Експорт» і налаштовуємо процес перенесення бази даних на комп’ютер. Так як переносимо базу MySql, в лівій колонці відмічаємо пункт SQL. Далі натискаємо «виділити все», режим сумісності з SQL, вибираємо ANSI, вибираємо «Зберегти як файл» і пакуємо в gzip архів. Натискаємо ОК:

як перенести сайт на інший хостинг

Тепер база даних скопійована на комп’ютер. Заходимо в аккаунт нового хостингу і створюєте нову базу даних. Її назва не має значення. Заходимо в phpMyAdmin НОВОГО хостинга і вибираємо розділ «Структура». Тут треба видалити всі таблиці, які там є, а якщо вони відсутні, то нічого не змінюємо. Це необхідно для унеможливлення виникнення помилок (наприклад, «Така таблиця вже існує») при імпорті бази даних. Далі переходимо на вкладку імпорту і переносимо базу даних. Кодування виставляємо аналогічне тому, яке було раніше. В нашому випадку це UTF8. ОБОВ’ЯЗКОВО ставимо галочку «Дозволити скрипту розбивати процес імпорту», вибираємо формат файлу, який переносимо SQL, режим сумісності ANSI. Натискаємо «ОК»:

як перенести сайт на інший хостинг

От і все – база даних переноситься на новий хостинг. Якщо щось пішло не так, можна повторити процедуру – кількість спроб установки необмежена. Головне не видаляти саму базу даних, а лише інформацію з таблиць. Перед початком імпортування бази даних, обов’язково створюємо її резервну копію.

Перенесення сайту на інший хостинг

Для завершення перенесення сайту на новий хостинг використовується файловий менеджер Total Commander. Відкриваємо його і створюємо нове з’єднання з новим хостингом. Для цього в програмі вибираємо пункт «З’єднатись з FTP сервером» и натисніть «Додати новий». З’явиться таке вікно:

як перенести сайт на інший хостинг

Ім’я з’єднання можна вибрати будь-яке. В полі «Сервер» пишемо адресу FTP сервера. ЇЇ висилає тех. підтримка при реєстрації хостингу листом на пошту разом з логіном і паролем. Знайдіть рядок сервер FTP, скопіюйте дані і вставте в поле «Сервер» в програмі Total Commander. В поле «Обліковий запис» введіть логін і пароль хостингу. Потім натисніть «ОК». Залишилось з’єднатись з сервером. Для цього виберіть ім’я з’єднання і натисніть «З’єднатись». Повинно відкритись таке вікно:

як перенести сайт на інший хостинг

Далі відкриваємо папку domains, а потім – папку з ім’ям домену. Відкриваємо папку publichtml – кореневу папку сайту, в яку скинемо всі файли. Копіюємо всі файли з publichtml старого хостингу і переносимо їх на новий. Залишається лише прописати в файлі config.php нове ім’я користувача БД і новий її пароль.

На цьому перенесення сайту на інший хостинг завершено.

Заказать перенос сайта на другой хостинг

Александр
Администрирование
Я готов выполнить Ваше задание!
logo

Не нашли ответа на свой вопрос? - Задайте его эксперту!

* Поля, обязательные для заполнения
*

Максим 16.07.2015 в 19:54

Чтобы перенести сайт на другой хостинг и домен, зайдите в коревую папку вашего сайта, скопируйте все файлы, которые там хранятся и перенесите их на свой компьютер.

Ответить 16.07.2015 в 19:54