16.11.2017 0 Дети и подростки Василь
User avatar

Доброго дня! Я військовий пенсіонер. З 2002 року розлучений. Сплачую аліменти

Доброго дня!
Я військовий пенсіонер. З 2002 року розлучений. Сплачую аліменти на неповнолітнього сина, який проживає з матір'ю. Сам проживаю у іншому місті та у другій області.
Нещодавно син (2000 р/н) та повнолітня дочка (яка не проживає у квартирі з матір'ю) поставили мене до відома, що моя колишня дружина неодноразово, при отриманні аліментів, не повертається до дому ночувати від двох до п'яти суток а пропиває ці аліменти з якимись чоловіками. Деколи приводить їх у квартиру і влаштовують на кухні п'янку, при цьому чується нецензурна лайка та матюки. Також була між ними і драка з небажаними наслідками та кров'ю, після чого викликали швидку. Син неодноразово просив незнайомців вийти з квартири але вони не слухали його та й колишня дружина не давала згоди згоди і перечила сину на такі дії. Одного разу (коли син попросив допомоги у мене) я по телефону викликав наряд поліції для того, щоб вони допомогли вивести незнайомця. Мої розмови, просьби та слова дітей, до припинення таких дій, не допомагають. Людина веде себе не адекватно та байдуже до цих обставин.
Питання:
— підкажіть, які мені можна зробити дії для того, щоб аліменти отримував син?
— куди звернутись, щоб якимось чином притягнути матір до відповідальності за розтрату та використання аліментів не за призначенням і за халатне ставлення до обов'язків батьківства?
П/С: син та дочка готові написати будь які заяви для сприяння вирішення конфлікту та припинення ненормальних дій матері.

logo

Не нашли ответа на свой вопрос? - Задайте его эксперту!