11.09.2015 1 Социальное право Ольга Володимирівна
User avatar

Доброго дня! Я-переселенка, стала на біржу на облік в червні

Доброго дня! Я-переселенка, стала на біржу на облік в червні 2014,за спеціальністю так і не влаштувалась, через рік знялась. Живемо в районному центрі і роботи з офіційним працевлаштуванням самостійно знайти не можу.Чи можу я повторно встати на облік у ценрі зайнятості та чи виплачуватиметься мені щомісячна допомога і якого розміру ?Перший раз я отримувала допомогу в розмірі ~550грн./міс. Якщо ні,то чи я маю право отримати допомогу на відкриття власної справи у центрі зайнятості при умові,що мій чоловік військовослужбовець ,чи є якісь звітні документи,які маю подавати після виділення коштів і відкриття справи до центру зайнятості ??.Завчасно Дякую!

logo
Надежда
Рубрика:
Дом и семья
Ответов:
558
Лучших:
22
Публикаций:
8

Доброго дня!
Згідно чинного законодавства виплата допомоги по безробіттю може бути призначена лише на 360 днів на протязі 2 років. Так як Ви перебували на обліку в службі зайнятості рік, то зараз Вам не можуть повторно призначити виплату.
Ви не можете отримати допомогу від центру зайнятості на відкриття власної справи. На неї можуть розраховувати лише ті безробітні, яким призначена виплата. Ця допомога являється сумою всіх щомісячних виплат, які особа мала б отримати на протязі року перебування на обліку в службі зайнятості.
Ви можете звернутись в центр зайнятості лише за отриманням консультаційних послуг.

Не нашли ответа на свой вопрос? - Задайте его эксперту!