26.08.2015 1 Информатика Валентина
User avatar

Добрий день! Я працювала в Києві педагогом у школі 3

Добрий день! Я працювала в Києві педагогом у школі 3 роки. 22.08.15 року звільнилася за власним бажанням у зв\\\\\\\'язку з переїздом в інше місто. За відсутністю вакансій не змогла влаштуватися в освітній заклад по спеціальності, тому влаштувалася на іншу роботу неофіційно. Пропрацювавши 1 рік, вирішила знову спробувати влаштуватися в школу, але тепер по причині вагітності (хоч ще зовсім маленький термін) мене знову не бажають брати на роботу. Сьогодні звернулася в центр зайнятості, щоб допомогли з роботою, але спеціаліст відправляє мене на роботи з благоустрою міста. Можу я відмовитися? Так як на роботу за освітою не влаштувалася, може мені надаватися соціальна допомого до декрету і після? І в якому розмірі, якщо так?

logo
Надежда
Рубрика:
Дом и семья
Ответов:
558
Лучших:
22
Публикаций:
8

Доброго дня!
Якщо Ваше самопочуття в період вагітності не дозволяє виконувати запропоновану роботу, пред’явіть своєму спеціалісту довідку з лікарні, яка підтверджує стан здоров’я.
Вся детальна інформація про співпрацю вагітних і центру зайнятості тут http://allexpert.com.ua/mozhno-li-vstat-na-birzhu-truda-beremen/.

Не нашли ответа на свой вопрос? - Задайте его эксперту!