13.01.2020 0 Туризм

Что люди делают для охраны реки

что люди делают для охраны реки
Мусор в реке

Іноді люди нічого для охорони річок і джерел не роблять, навіть навпаки продовжують їх засмічувати.

Але на щастя не всі люди байдужі до природи, не всі живуть одним днем , а далі хоч трава не рости. Багато борються самотужки, і таких одинаків насправді дуже багато. Є і дії на рахунок охорони річок і на державному рівні.

Наприклад, боротьба з браконьєрством все ж у нас ведеться. Це також можна віднести до охорони річок і водойм. Також йде облагороджування струмків і джерел, їх розчищають і роблять інші заходи, щоб джерела і струмки риносили користь людям і природі.


что люди делают для охраны реки
Чиста горная река

Також можна помітити висаджування насаджень уздовж річок, щоб їх берега не обсипалися. Проводиться очищення витоків річок і струмків від мулистих нашарувань. Береги деяких річок, особливо малих, що протікають через населені пункти, часто перетворюються на звалища. І ця брудна вода прямо тече в основне русло річки. Ось ці звалища намагаються розчищати і облагороджувати.

Також люди спостерігають за скидами заводів і фабрик, звичайно це роблять в основному контролюючі органи, але діє і громадськість.

асто люди розводять в річках рибу, яка сприяє очищенню водойм. Настав момент, коли природу потрібно не тільки берегти, але і відновлювати від результату колись бездумного своєї поведінки.

logo

Не нашли ответа на свой вопрос? - Задайте его эксперту!

* Поля, обязательные для заполнения
*